Skip to content
Food-Town_Aktualnosci-B2B_Konferencja-w-nietypowym-miejscu

Konferencja w nietypowym miejscu – nowa wizja spotkań biznesowych w Food Town w Fabryce Norblina 

Food Town w Fabryce Norblina to nie tylko mekka kulinarnych doznań, ale także doskonała przestrzeń eventowa, która idealnie sprawdzi się przy organizacji imprez o różnorodnej charakterystyce. Szczególnie godna uwagi jest możliwość zorganizowania eventów festiwalowych na ponad 1000 osób, co sprawia, że jest to miejsce unikatowe na skalę miasta.

Czy sala koncertowa może być idealną przestrzenią na konferencję? W Food Town przekonujemy się, że zdecydowanie tak! To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z wyjątkowym charakterem, nadając Twojemu wydarzeniu niepowtarzalną atmosferę.

Nasza sala koncertowa, z pełnym wyposażeniem konferencyjnym i profesjonalną opieką realizatorów AV, stanowi idealne miejsce dla Twojej konferencji. Dzięki różnym możliwościom ustawienia sali – od klasycznej teatralnej po kabaretową lub warsztatową – możemy dostosować przestrzeń do Twoich potrzeb. Niezobowiązująca atmosfera i kameralny charakter sprawią, że Twoje spotkanie będzie przebiegać w przyjaznej i sprzyjającej wymianie myśli atmosferze.

Co najlepsze? Sala koncertowa sąsiaduje bezpośrednio z naszymi food hall’em, czyli 24 konceptami, w których króluje street food z całego świata. Daje to możliwość zorganizowania lunchu w formie voucherów do zrealizowania, co z pewnością urozmaici przerwę w konferencji.

Chcemy, aby Twoje wydarzenie było nie tylko profesjonalne, ale także niezapomniane, dlatego proponujemy możliwość uatrakcyjnienia spotkania poprzez połączenie konferencji z innymi miejscami w Fabryce Norblina. Możemy zaprosić Twoich gości na zwiedzanie Fabryki w ramach przerwy, przygotować wyżej wspomniane vouchery do FoodTown na lunch, a nawet zorganizować afterparty w jednej z naszych restauracji lub barów, a nawet zorganizować prywatny seans filmowy w Kinogramie po zakończeniu spotkania! 

Pragniemy zaoferować naszym Gościom kompleksową obsługę podczas organizacji eventów w Warszawie. Oprócz doskonałej sali koncertowej i wyjątkowej atmosfery Fabryki Norblina, zapewniamy dedykowanego event managera, który służy pomocą na każdym etapie przygotowań. Jego doświadczenie i zaangażowanie sprawią, że Twój event będzie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, a każdy detal dopracowany.

W Fabryce Norblina każde wydarzenie staje się wyjątkowe. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i sprawić, że Twoja konferencja będzie sukcesem, o którym będzie się jeszcze długo mówić!

eventy@foodtown.pl